Logo

***Peugeot 308 sw 1.6hdi***

Број на оглас: 2747661 | Објавен на: 07.09.2019, 23:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 308

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 4.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 308 sw 1.6hdi 2009 god 9 mesec, prva registracija 2010god !
* klimatronik
* tempomat
* el na stakla
* el na retrovizori
* novi gumi
* 6 stepen menuvac
* bord kompjuter
* komandi na volan
* halogenki
* fabricko radio
* napraven kompleten servis
Kolata e cela god reg na MK tablici so zelen karton i evro kasko...

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Darko

Потврден огласувач