Logo

Pegla

Број на оглас: 2747709 | Објавен на: 27.02.2018, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba, brzo zagreva

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 katerina

Потврден огласувач