Logo

Se prodavaat 10 Kanistri za gorivo/20l

Број на оглас: 2747713 | Објавен на: 05.07.2020, 21:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 20 litri METALNI kanistri za gorivo po 1.000 den komad.
Momentalno imam 15 komada.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Avdil

Потврден огласувач