Logo

Аголна гарнитура ТРПЕЗАРИСКА

Број на оглас: 2747885 | Објавен на: 22.11.2018, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Вид на оглас: Се продава


Се продава Аголна кујнска гарнитура која е купена пред 5години но многу малце користена.
Димензиите се следни:
поголемиот дел е долг 105цм или 165цм од ќош до крај
помалиот е долг 67цм или 125цм од ќош до крај
и двете имаат широчина од 45цм(место за седење) Домаќински користена и одржувана. Се продава поради зимање на нов мебел.
Самата гаринтура има простор за оставање на работи под местото за седење. Целата гарнитура е монтажна и е многу лесно за расклопување и склопување. За да го расклопите/склопите целото не ви се потребни повеќе од 15мин.
Можеме да ви ја доставиме до дома доколку живеете во Скопје. За останатите градови има простор за договор.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Виктор

Потврден огласувач