Logo

Се продава стан во центарот на Битола во кулите „Лепотиците“

Број на оглас: 2748175 | Објавен на: 23.01.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 70 m²

Греење: Централно

Спрат: 13 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 1982

Година на реновирање: 2013

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Ул Едвард Кардељ 7/61

Цена: 37.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во центарот на Битола во кулите „Лепотиците“, Станот е во одлична состојба на 13-ти спрат. Во цената се вклучени и две подрумски простории. цената е фиксна.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Вера