Logo

цевки за фолии

Број на оглас: 2748449 | Објавен на: 08.01.2018, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат цевки за фолии
80 парчиња
и црево какпка по капка 1500 м

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Zoran