Logo

ПРОДАВАМ СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА Н.ДРАЧЕВО

Број на оглас: 2748822 | Објавен на: 20.06.2018, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 57 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: Ул.Бранко Заревски 70/2-4 Dracevo

Цена: 40.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам стан во центарот на Н.Драчево карши пазарот во првиот влез. Станот е реновиран со нови ПВЦ прозори, целосно реновирана бања, има 2 спални соби, една дневна со трпезарија и кујна. Станот е се наоѓа на прв кат. Околу зградата се наоѓаат пазарот, поликлиниката, пожарната, полицијата... предниот дел е на север задниот дел е на југ.
За дополнителни информации јавете се на тел.број.


Prodavam stan vo centarot na N.Dracevo karši pazarot vo prviot vlez. Stanot e renoviran so novi PVC prozori, celosno renovirana banja, ima 2 spalni sobi, edna dnevna so trpezarija i kujna. Stanot e se naoѓa na prv kat. Okolu zgradata se naoѓaat pazarot, poliklinikata, požarnata, policijata... predniot del e na sever zadniot del e na jug.
Za dopolnitelni informacii javete se na tel.broj.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 ОГЛАСУВАЧ

Потврден огласувач