Logo

Се продават две куќи со дворна површина во центарот

Број на оглас: 2750555 | Објавен на: 13.05.2018, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 14

Квадратура: 1050 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 1050 m²

Тип на домот: Дуплекс - Лепена куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Егејска број: 4a

Цена: 125.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две куќи со дворна површина во централно градско подрачје 125илјади евра
076773206

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mario