Logo

Mercedes E270 Avantgarde

Број на оглас: 2750603 | Објавен на: 11.10.2018, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 270

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 6.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Mercedes Benz E 270 CDI Avantgard.4 novi gumi ,nov akumulator ,predni diskovi i plocki novi,servis ulje filtri ...Kolata e vo TOP sostojba ...uvezena od Italiya.. moze zamena za pomalo vozil so vasa Doplata

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Ercan

Потврден огласувач