Logo

Продавам лежај/спална

Број на оглас: 2751663 | Објавен на: 24.05.2018, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 2-ва исти лежаи боја различна со вграден сандук за ќебиња, јоргани итн. Произведени од Мебел-Ви стари 3 години и се малку користени одлично сочувани.
Двата се продаваат за 14.000 денари може и посебно по 7.000ден еден.
Димензии 160цм*200цм

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Павле

Потврден огласувач