Logo

Ovci

Број на оглас: 2752497 | Објавен на: 24.04.2018, 08:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 200 ovci so jaganci dobro cuvani za povekje info na tel.
071689503 miki
071689503 miki

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач