Logo

Vw passat 1.9 TDI desen volan

Број на оглас: 2752725 | Објавен на: 18.02.2018, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw passat 1.9 tdi so desen volan na angliski tablici.
Kolata e so 6 brzini I e vo ispravna sostojba
Tel. 077 755-293

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач