Logo

17ki 4x100 odlicni bez gumi,16ki 4x100 od reno

Број на оглас: 2753106 | Објавен на: 18.05.2018, 17:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


17kite se MOMO GT2 7.5j et 35 4x100 pravi zdravi ne vareni farbani sredeni bez gumi cena pasuvaat na reno ,opel golf ,samo bantasi bez gumi

 boban

Потврден огласувач