Logo

Se prodava Gaming Laptop

Број на оглас: 2753126 | Објавен на: 19.08.2018, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Dell

Xaрд диск HDD: 1 TB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 15.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dobro socuvan Laptop Del inspiron 5558 So dobra Graficka (NVIDIA GEFORCE 920m 2gb) i dobar procesor (Intel Core i5) 5200U 2.2 ghz gratis cooler za ladenje (ladilnik) i torba za laptop Tell:075252893.
 zoran