Logo

Novo kopce, dugme, kopcinja, dugminja za prozori za Ford

Број на оглас: 2753725 | Објавен на: 01.08.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Novi kopcinja za prozori za Ford fiesta i fusion i drugi ostanati modeli so moze da vidat na slikata


Info na viber 078 845 629

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач