Logo

Frekventen polnac na akumulatori 24v

Број на оглас: 2753761 | Објавен на: 01.08.2020, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Polnacot e za 24v automatski se isklucuva i e mnogu jak 25 A taka da polni mnogu brzo.made in Germani!

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ------

Потврден огласувач