Logo

TAXI tabla i taksimetar

Број на оглас: 2753821 | Објавен на: 04.03.2018, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


TAXI tabla skoro nova bez magnet
.taximetrite se prodadeni

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 tose

Потврден огласувач