Logo

...СЕТ: ЗАМАЕЦ, ПОТИСНА, ЛАМЕЛА, ДРУГ ЛАГЕР...

Број на оглас: 2753859 | Објавен на: 12.07.2018, 11:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Ламела / Спојка

Вид на оглас: Се продава


Се продава цел сет замаец,потисна плоча,ламела,друг лагер за хјундаи санта фе crtd cdx 2004 год. не оштетени...

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 igor