Logo

FORD FOCUS 1.8TDCI

Број на оглас: 2753902 | Објавен на: 14.06.2018, 12:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FOCUS 1.8TDCI MAKSIMALNO SOCUVAN SO NAPRAVEN SERVIS
FULL OPREMA
Inf. 077 491 000

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 ♧♧♧