Logo

Prodavam polovni delovi za Scania 124L 02'

Број на оглас: 2753927 | Објавен на: 01.07.2020, 00:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Модел: SCANIA 124L 2002god. i R420 124

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 340 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za Scania 124L 2002 i R420 124 2005godina. So klima ,Bez retarder .Predni gumi kako novi 315,70 22.5 NOKIAN. Isto taka imam i delovi za Scania 112 i 113.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач