Logo

Prodavam polovni gumi 315.70 22.5

Број на оглас: 2753938 | Објавен на: 01.07.2020, 00:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni gumi 315.70 22.5- 205 /315.60 22.5 ,215.75 22.5 isto taka i obicni:
-11.00.20
-9.00.20
-8.5 17.5
-7.50.16
-6.50.16

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач