Logo

Potrebni se rabotnici so BG dokumsntacija

Број на оглас: 2754193 | Објавен на: 21.01.2018, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Работа во странство

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 7 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Potrebni se kandidati so EU dokumenti koi se zaenteresirani za obuka za avtolakeri za ponatamisna rabota vo Germanija.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 srbo

Потврден огласувач