Logo

Lepenje folii

Број на оглас: 2754244 | Објавен на: 17.03.2018, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Авто-мото сервиси

Вид на оглас: Се продава


Lepenje na vozila so folii videte gi slikite i javete se za dopolnitelni informacii

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач