Logo

YAMAHA YZ, YZ-F 250/450 WR-F 250/450 Chain guide Nosac lanec

Број на оглас: 2754384 | Објавен на: 12.01.2018, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.950 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Држачи

Вид на оглас: Се продава


Долен носач-клизач за ланец, Chain guide black YAMAHA YZ, YZ-F 250/450 WR-F 250/450 PLATE, CHAIN GUIDE oem 17D-F21E0-V0-00

Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mk

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС

Потврден огласувач