Logo

Zglob za Kola Ауди А4 - Ауди А6 - Vw pasat

Број на оглас: 2754549 | Објавен на: 27.02.2018, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Зглобот е нов купен по грешка. Од Германско производство
LOBRO 20 97 GERMANY 27 72.
33 заби надвор - 30 заби внатре
-Одговара за :

Ауди А4 1.9TDI
1994год.-2001год.

Ауди А6
1996год. - 2005 год.

VW passat
1996год. - 2005 год.

-Осигурач на полуосовина.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач