Logo

Iphone 7

Број на оглас: 2754985 | Објавен на: 17.01.2018, 21:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone 7

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 370 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Dva iphone 7 crni . Odlicno socuvani doneseni od usa . Neverlock so 32 gb memorija.
Rabotat perfektno.
Baraj na 070379706

 Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

 Nenad

Потврден огласувач