Logo

Транспорт и Селење со Комбе

Број на оглас: 2755007 | Објавен на: 16.01.2019, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Вршиме Транспорт на Роба и Селење со комбе, до било кој град во Република Македонија. Носивост до 2,800kg. Цени по договор. Телефон за Контакт 078/568-826 Благоја и 078/209-085 Виктор.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач