Logo

hamachi

Број на оглас: 2755379 | Објавен на: 17.03.2019, 08:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2013

Модел: hamachi

Цена: 1.350 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


250 cc

 Igor

Потврден огласувач