Logo

SILAZEN KOMBAJN CLAAS JAGUAR 680

Број на оглас: 2755385 | Објавен на: 09.01.2019, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava silazer claas 1987 god vo ispravna sostojba so 4 reden xeder so hidro pogon mercedes v motor mozi zamena

 Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

 goran