Logo

PUNTO 1.3 multijet

Број на оглас: 2755570 | Објавен на: 28.09.2018, 07:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


puntoto e vo odlicna sostojba.registrirano do 18 dekemvri 2018.dobri gumi,akumulator,smeneto ulje filtri,(dokaz na lice mesto).

 Кратово

Прати Е-Маил

 ILE