Logo

LADA

Број на оглас: 2755618 | Објавен на: 16.01.2019, 12:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: 110

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 57 kw / 77 ks

Цена: 800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava lada 110 registrirana 01.10.2018 cela godina vo ispravna sostojba so dobri gumi m+s nov akumulator servisirana redovno boja siva max sacuvano pali vozi. barajte na ovoj broj 078 995 913. moze zamena za pomala kola so 5 vrati poz

 Кратово

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач