Logo

Fiat croma 2007 godina UVOZ CH

Број на оглас: 2755687 | Објавен на: 21.01.2019, 20:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Croma

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam fiat croma 1.9 JTD 2008 godina klimatronik el stakla el retrovizori esp registrirana cela god so FUL servis
poveke informacii javete se mozi i zamene za golf audi PASSAT sharan

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 DZelo

Потврден огласувач