Logo

Far desen passat b5. 5 2002god

Број на оглас: 2755873 | Објавен на: 16.09.2020, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Tип на делови: Осветлување

Цена: 1.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Desen far za passat b5. 5 2000 do 2005

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач