Logo

Samsung S5 LTE+

Број на оглас: 2756917 | Објавен на: 04.02.2018, 10:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S5

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Kupen e vo germanija dobro sovuvan kako na slikite

078 631 761

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Gjelal

Потврден огласувач