Logo

RENAULT ESPACE

Број на оглас: 2757300 | Објавен на: 09.11.2018, 07:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Espace

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reno espase 2005 god 2.2 so 150konja
Kolata e registrirana do 08 2018god
Ima I zelen karton
Full oprema
Nov akumulator

Povekje info na:
Mob
070 991 445
070 991 445
070 991 445
070 991 445
070 991 445
070 991 445
070 991 445
070 991 445

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Žarko

Потврден огласувач