Logo

Super stan

Број на оглас: 2758096 | Објавен на: 19.09.2020, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Греење: Друго

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југозапад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Итно се продава стан од 140 м2 близу центар во Гостивар, станот има парно греење на струја и на пелети и е добро опремен.Со мебел .Цена по договор. Shitet banesë afër qendrës në Gostivar me 140m2 e pajisur me nxemje me peleta,dhe rrymë elektrike banesa është mirë e regulluar dhe me mobilje çmimi sipas marveshjes

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Vullnet Abazi

Потврден огласувач