Logo

Bandazi celicni za VW T4 15-ki 5x112 4 parcinja

Број на оглас: 2759097 | Објавен на: 19.11.2018, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


4 bandazi komplet so ratkapni i strafovi.

 Aleksandar