Logo

JAMAHA

Број на оглас: 2759109 | Објавен на: 15.11.2018, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1990

Модел: RD

Километри: 35000

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Jamaha 125 cc. Za po detalni informacii javete se na SLOBODAN 078 385 704.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач