Logo

Vlecna sluzba -Slep 24/7 Resen Влечна Шлеп служба

Број на оглас: 2759277 | Објавен на: 21.05.2019, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 72.217.688 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Влечна служба 24/7 Ресен
Професионален превоз со лиценца за влечење на помали камиони , минибус комбе (товарно комбе) автомобили , земјоделска механизација, вилушкари трактори приколки и секаков вид на возила до 5 тона...
Можност за плаќање на фактура.....
Златко 072 217 -688......

072 217 -688 072 217-688
Shlep sluzba Slep sluzba
Шлеп служба Влечна служба
Vlecna sluzba
Tow servise Road assistance...


 Zlatko

Потврден огласувач