Logo

Renault Twingo NA DELOVI IMAME SE

Број на оглас: 2759319 | Објавен на: 25.02.2020, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Twingo

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 43 kw / 58 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


delovi za twingo ima povekje koli ima se

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 milos

Потврден огласувач