Logo

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks.2005 god.

Број на оглас: 2759334 | Објавен на: 18.06.2018, 11:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 6.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 2.0 TDI 140 ks.2005 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvana i kompletno servisirana so cisto novi gumi.kolata e registrirana + zelena karta do juni 2018 god.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 delcevo

Потврден огласувач