Logo

Prodazba na plac-Prokarka

Број на оглас: 2759593 | Објавен на: 30.06.2020, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 355 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Info na tel 077433660,077433666.Placot e bez plateni komunalii.parcela 16691/1.markicata e 9 na 17 m = 153m2 vo osnova

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Blagoj Popovski

Потврден огласувач