Logo

Potrebni se kandidati za obuka na CO2

Број на оглас: 2759809 | Објавен на: 14.02.2018, 00:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Работа во странство

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 7 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Potrebni se kandidati so EU dokumenti koi se zaenteresirani za obuka za CO2 zavaruvanje za ponatamosna rabota vo Germanija.
Info na
0038978263903
0038977744572

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 srbo

Потврден огласувач