Logo

Deloven prostor stan garsonjera

Број на оглас: 2760217 | Објавен на: 06.01.2019, 23:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава деловен простор 33м2 кој може да се користи и како стан -гарсоњера, комплетно реновиран и веднаш вселлив. Локацијата му е на приземје во стамбената зграда зад автобуската станица во Берово, во центарот на градот.На сликите во прилог е претставен празен, доколку се користи како деловен простор и комплетно наместен доколку се користи како стан. Цената е по договор во зависност за каква намена се купува објектот.
Повеќе информации на телефон 070-625-891
Лице за контакт: Игор Демјански.Edno nadopolnuvanje vo oglasot.Moze da se napravi zamena za nekoi ponudi koi sto jas bi se nasol.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 igor