Logo

Audi A3 1.9 Tdi

Број на оглас: 2760330 | Објавен на: 18.02.2018, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.500 €
2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi 1.9 Tdi mnogu e socuvan pali vozi sega e servisiran komplet zimski gumi klimatronik nema ni edna mana moze i zamena so realni ponudi

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Fatmir

Потврден огласувач