Logo

Se prodavaat ili menuvaat 2 tel. Sony m4 aqua

Број на оглас: 2760473 | Објавен на: 06.06.2018, 17:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: M4 aqua

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.000 МКД
5.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonoti se vo odlicna sostojba. Imaat garancija do maj mesec. Cena za eden telefon 5000 denari. Cena za dvata 9000 denari. Moze i zamena za eden ili za dvata za nekoj podobar telefon

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 valentin

Потврден огласувач