Logo

Sampon za kola

Број на оглас: 2760547 | Објавен на: 19.03.2019, 06:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Нега на автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sampon - pena za kola
1.200 den 20 lit. (conc.50%,vosok2%)
1.500 den 20 lit. (conc.70%,vosok2%)
Proizvodite se na BASF - Germanija

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Mitko

Потврден огласувач