Logo

KOZNA JAKNA

Број на оглас: 2760601 | Објавен на: 15.11.2018, 17:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: L

Боја: Црна

Цена: 1 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Za po detalni informacii javete se na SLOBODAN 078 385 704.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач