Logo

Spy Car Key Camera - Kamera

Број на оглас: 2760870 | Објавен на: 16.09.2018, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Nova spy camera photo JPEG Format 1280*1024 pixels, video 720x480 high resolution (30fps) rabotno vreme so celo polnenje 80minuti provereno .

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач