Logo

Bmw 530d,god 2001,klima,blindiran,moze zamena..

Број на оглас: 2761324 | Објавен на: 19.01.2018, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 3.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 530d blindirano stakla
God 2001
Full oprema
Automatik tip tronik
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbg
Centrallna
Komandi ma volan
Esp
Koza original
Senzori
Al felni so novi gumi
Registrirano+zelen karton
I mnogu drugi opremi
Moze zamena
Auto plac cile

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 nedim